Про Центр DNC

Медичний Центр DNC – Центр клінічної неврології та нейрореабілітації – це:

  • пошук і впровадження нових, найбільш ефективних технологій в неврологічну практику;
  • багаторічний досвід роботи з найбільш проблемною патологією нервової системи;
  • комплексний підхід із застосуванням транскраніальної магнітної стимуляції, унікальних авторських методик.

Медичний Центр DNC створений в 2004 році з метою вивчення та впровадження сучасних технологій в лікування і діагностику захворювань нервової системи. У становленні Центру брали участь відомі неврологи, наукові співробітники, організатори охорони здоров’я.

Діяльність Центру включає в себе ретельний клінічний огляд, консультації, нейрофізіологічні дослідження, що дозволяють проводити тонку диференціальну діагностику, курси відновного лікування.

Використання в комплексі лікувальних заходів транскраніальної магнітної стимуляції, унікальних авторських методик значно розширює можливості відновного лікування, в тому числі, глибоких пошкоджень центральної і периферичної нервової системи (травми, інсульти та ін.), цілого ряду спадкових прогресуючих захворювань, демієлінізуючих захворювань.

Унікальними досягненнями Центру є відновлення пацієнтів з хворобою П’єра-Марі-Тута, спастичною параплегією Штрюмпеля, спадковими міопатіями, спінальною аміотрофією, енцефаломієлітом, розсіяним склерозом, синдромом Паркінсона, апалічним синдромом. Висока ефективність методик, що застосовуються нами, привертає увагу і залучає пацієнтів з важкими спінальних травмами з різних країн світу.

У дитячій практиці – це успішне відновлення функцій головного мозку при затримці психомоторного, мовного розвитку, відновлення втрачених функцій при дитячому церебральному паралічі, спинномозкових грижах, лікування гіперкінезів, гіперактивності, аутизму та ін. Також досягнуті успіхи в лікуванні медикаментозно-резистентних форм епілепсії.

Наша команда

Професіонали з багаторічним досвідом

Казарян Наіра Емілівна

Лікар-невролог вищої категорії, нейрофізіолог

Бартош Андрій Петрович

Лікар-невролог, нейрофізіолог

Світлана

Медсестра

Лариса

Медсестра

Наша Мета: Якість життя – здоров’я і душевний комфорт наших пацієнтів

Завдання: не полегшувати симптоми захворювань, а знаходити і усувати витоки!

Невимушена атмосфера, щира турбота і увага з боку персоналу, що поєднуються з професіоналізмом, орієнтованістю на найвищий результат допомагають нашим пацієнтам подолати важкі етапи свого життя